APQP Engineer (for Preventive Quality of OEM Products) Ref.szám: FE-345

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2014.05.27.
Hirdetés azonosító: 683886

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség
  • Autóiparban szerzett több éves szakmai tapasztalat (ISO/TS 16949)
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Minőségbiztosítási folyamatok és módszerek alapos ismerete, különös tekintettel az OEM folyamatokra
  • Utazási hajlandóság
  • Kiváló kommunikációs, koordinációs és együttműködési készség, csapatszellem
  • B kategóriás jogosítvány
  • SAP ismeret

Főbb feladatok:

  • APQP folyamatok irányítása és ellenőrzése, beleértve az összes megelőző (Preventive Quality) minőségbiztosítási eszközt (felülvizsgálatok, auditok) a hozzárendelt termékek/termékcsoportok esetében
  • A minőségi szempontok felállítása az APQP lefolytatásához, a termék meghatározó minőségi paramétereinek definiálása az OEM vevői követelményeknek megfelelően
  • Aktív résztvevője a termékfejlesztési folyamatnak szoros együttműködésben a program managementtel
  • Végrehajtja, vezeti és fejleszti a megelőző minőségbiztosítási projekteket
  • Aktív résztvevője a társosztályokkal közös FMEA/RMEA-k elkészítésének
  • Belső, összefoglaló jelentések, riportok készítése a társosztályok által benyújtott eredmények alapján a minőségre vonatkozóan
  • Aktív együttműködés az OEM vevőkkel minőségbiztosítási oldalról
  • Előrejelzések készítése az elérhető minőségi paraméterekről
  • Felelőse együttműködve a Costumer Quality Manager-vel a Preventive Quality Management területért, stb.

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag!
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények, csúcstechnológia
  • Külföldi munkavégzés lehetősége!
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés lehetősége, stabil szakmai háttérrel és vezetői támogatással

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár (Sóstói Ipari Park)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai cégcsoport folyamatosan bővülő székesfehérvári gyártóegységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat. Megbízónk a folyamatos minőségfejlesztés mellett elkötelezett, high-end audio termékek gyártásával foglalkozó, első vonalbeli autóipari beszállító.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzait, vagy küldje el pályázatát e-mailben.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-345-ös referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő