www.cvonline.hu

Applikációs Szolgáltatások vezető

  • A hirdetés 965 napja lejárt

FELHÍVÁS

Az FGSZ Zrt. Informatika és Hírközlés igazgatósága

munkatársat keres

munkakörbe.

Munkavégzés helye: Siófok

Feladatok:

  • Az Informatika és Hírközlés stratégiai céljainak megvalósítását figyelembe véve irányítja az Applikációs Szolgáltatások szervezetet és annak tevékenységét a jóváhagyott üzleti terv keretein belül.
  • Meghatározza a szakterület szakmai, üzemeltetési és fejlesztési stratégiáját (ezen belül a vállalat számára legpraktikusabb sztenderd platform alkalmazását), majd elemzi a stratégiai célok megvalósulását.
  • Felelős a társaságnál fellépő applikációs igények feltárásának, kellő szinten letisztázott és dokumentált (pl. követelmény specifikáció, megvalósíthatósági tanulmány) projektszerű megvalósításában való, társszervezetek támogatása melletti informatikaszakmai közreműködés, majd az igényeket kielégítő applikációs megoldások szakmai elbírálásának, a használatbavételnek, és az azt követő támogatásnak a megszervezéséért.
  • Megszervezi, irányítja és kontrollálja a már megvalósított, használatban lévő applikációk üzemeltetési és támogatási tevékenységét. Koordinálja a kapcsolattartást a hibaelhárításban résztvevő társszervezetekkel (külső és belső szervezetekkel), az elvégzendő feladatok összehangolását. Biztosítja a hibabejelentések fogadását és kezelését, valamint az ügyfél számára történő visszajelzéseket.
  • Felügyeli és elemzi a szolgáltatási elvárásokban megfogalmazott szolgáltatási szintek betartását. Felügyeli a jogszabályok, hatósági előírások és a társaság belső szabályai szerinti működést. Felelős a műszaki nyilvántartások, dokumentációk, rendszerparaméterek aktuális állapotához szükséges információk gyűjtéséért és továbbításáért.
  • Felügyeli a szervezetét érintő szerződésekben foglaltak teljesítését.
  • Felelős a szakterületére vonatkozó rövid távú tervek / ütemezések, szabályzatok kidolgozásáért és azok karbantartásáért.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú (főiskolai / egyetemi) informatikai végzettség.
  • 10 év szakmai és 5 év vezetői tapasztalat.
  • Az alkalmazott eljárások és módszerek készség szintű használata.
  • Az informatikai piaci kínálat átfogó ismerete.
  • Üzleti applikációs platformok ismerete.
  • SAP ismerete.
  • Felügyeleti platformok ismerete.
  • Középfokú angol nyelvtudás.
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély.
  • Tárgyalási készség, problémamegoldó képesség.

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzával együtt elektronikus úton kérjük az E-mail cím megjelenítése e-mail címre benyújtani.

Jelentkezési határidő: 2014. május 15.

Helyek Somogy
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő