www.cvonline.hu

Applikációs / Sales specialista

  • A hirdetés 1263 napja lejárt

Laboratóriumi, analitikai műszerek, tartozékok és kellékanyagok forgalmazásával foglalkozó, számos piaci szegmensben vezető szerepet betöltő
magyar tulajdonú vállalkozás keres – akár azonnali munkakezdéssel is - patológiai területre
gyakorlati tapasztalattal és megfelelő szaktudással rendelkező

Applikációs specialistát

Feladatok:

  • A cég által forgalmazott termékek megismertetése
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, partnerekkel az egész ország területén
  • Ügyfelek oktatása és technikai támogatása (új applikációk bevezetése, hibakeresés)
  • Az ügyfelek elégedettségének fokozását elősegítő tevékenységek tervezése, szervezése

Elvárások:

  • Előny a felsőfokú biológus /orvos / vagy rokon egészségügyi területen szerzett végzettség,
  • Jártasság a rutin patológiai laboratóriumi ismeretekben (pl. festés)
  • Előny a legalább 2 éves jártasság ezen a területen
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Kiemelkedő kompetenciák az oktatás / betanítás / hibakeresés területén,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű PC ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság,

Amit kínálunk:

  • Budapesti központú munkavégzés
  • Felelősségteljes, önálló, dinamikus munkakör
  • Versenyképes bér, cégautó és teljesítmény arányos további juttatások
  • Változatos feladatok

Amennyiben kedveli a nagy önállóságot igénylő, sok kihívást jelentő munkát, küldje el önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő