www.cvonline.hu
Applikációs Projektmérnök (Referenciaszám: PJ2599)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2013.11.30.
Jelentkezési határidő: 2014.04.09.
Hirdetés azonosító: 704934
lejárt

Veszprémi megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Applikációs Projektmérnök

Feladatok:
- Fejlesztési projektek indítása, tervezése, koordinálása
- Projektcsapat kialakítása, vezetése és képviselete a belső és külső vevők között
- Információáramlás biztosítása a projektcsapat, vezetőség és ügyfelek között
- APQP/ vevői dokumentációk készítése, vezetése
- A projekt rizikófaktorainak meghatározása
- Időtervek készítése a vevővel illetve a szakterületekkel, szakmai egyeztetést követően
- Külső és belső javítóintézkedések tervezése, vezetése
- DV/PV tesztek egyeztetése, végrehajtásuk ellenőrzése
- Proto/mintagyártások előkészítése, kiszállítások felügyelete
- Projekthez tartozó erőforrások monitoringozása

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Folyékony angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Többéves projektvezetési tapasztalat
- Autóipari tapasztalat
- Jó problémamegoldó- és kommunikációs képesség
- Gyakorlatias gondolkodásmód

Előnyök:
- Beágyazott rendszerek programozásának ismerete
- Valós idejű rendszerek programozásában szerzett gyakorlati tapasztalat
- Német nyelvtudás

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem
- Széleskörű Cafetéria juttatások
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Rugalmas munkaidő
- Gazdaságilag biztos jövőkép

Kérjük, magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Palatinus Andrea kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Tekintse meg új álláskereső weboldalunkat informatikusok számára:
Link megjelenítése

Kattintson Facebook profilunkon a Tetszik gombra, ha elsőként szeretne értesülni legfrissebb IT kereséseinkről:Link megjelenítése