www.cvonline.hu

Applikációs (műszaki alkalmazás támogató) mérnök

  • A hirdetés 1061 napja lejárt
Multinacionális gyártó cég megbízásából keresünk Applikációs (műszaki alkalmazás támogató) mérnököt!

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Feladat:
  • Az ajánlatkészítő és projekt mérnök csapat támogatása az optimális műszaki megoldások kidolgozása és költséghatékonyság érdekében;
  • Az értékesítési részleg támogatása az ajánlat kiadási fázisban;
  • Tervspecifikációk készítése és folyamatos áttekintése;
  • Vezérlő rendszerek (elektronikai) tervezése, vázlatok készítése;
  • Vevőtől visszaérkező dokumentációk ellenőrzése és a projekt csapat munkájának műszaki támogatása;
  • Megfelelő alkatrészek kiválasztása és tesztelése;
  • Kézikönyv készítése és folyamatos fejlesztése;
  • Festési munkák előkészítése.

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: Felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség

Tapasztalat:
  • Felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség;
  • 3-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Elektronikai vezérlők ismerete;
  • Erős angol nyelvismeret szóban és írásban;
  • Projekt környezetben szerzett tapasztalat.

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: Sz11am

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér