www.cvonline.hu

Applikációs mérnök

  • A hirdetés 834 napja lejárt

 Link megjelenítéseimages/prohr_logo.gif" border="0" alt="" />

 Multinacionális gyártó partnerünk stabil, gépipari, folyamatosan fejlődő , piacvezető nagyvállalat. Termékeiket a világ nagy autógyárai hasznosítják. Bővülő feladataik ellátására keresünk számukra új munkatársat

APPLIKÁCIÓS MÉRNÖK

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

  • Az új és a sorozatgyártásban lévő termékek műszaki, technológiai változás-menedzsmentjének koordinálása
  • A vevői igény alapján terméktervezési és készüléktervezési feladatok
  • A műszaki változásmenedzsment koordinálása a tervezéstől a tömeggyártáson át
  • A termékváltásból/változtatásból adódó műszaki problémák megoldásának támogatása
  • Nemzetközi kapcsolattartási feladatok (vevő, design, a gyártás, mérnöki támogatások)
AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Min. 2-3 év tervező tapasztalat ( 2D, 3D), tervező programok ismerete (Catia )
  • Gyártástechnológiai ismeretek, tapasztalatok
  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • Tárgyalóképes szintű angol nyelvtudás
MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Komárom-Esztergom megye

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Külföldi betanulási lehetőség

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az alábbi email címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási számának: ProHR1142 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.
Helyek Budapest
Győr-Moson-Sopron
Fejér
Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő