www.cvonline.hu

Applikációs mérnök

  • A hirdetés 1119 napja lejárt

Turbófeltöltő és a dupla kuplung, az izzítógyertya és a hűtőszivattyú, az összkerék meghajtás és a kipufogógáz visszavezetés – semmi sem működne az autóban BorgWarner nélkül. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként 19 országban, 57 gyárral, 19.100 alkalmazottal, 7,8 milliárd dollár forgalommal, az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Világszerte minden második személygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a mi termékeink.

A BorgWarner Turbo Systems divízió magyarországi gyárában turbófeltöltők gyártásával foglalkozunk. Termékeink növelik a motor teljesítményét, csökkentik az üzemanyag felhasználást és a károsanyag-kibocsátást. Az oroszlányi gyár az árbevétel és a nyereség alapján, már több éve a hazai Top 500-as vállalati lista első negyedében foglal helyet, ezenkívül tavaly a Figyelő TOP200-as listán az év legeredményesebb vállalata díjjal jutalmaztak minket. A munkabiztonság területén már kétszer is elértük az 1.000.000 balesetmentes munkaórát, ezért az anyavállalat 2012- és 2013-ban a BorgWarner Safety Award díjjal ismerte el példaértékű eredményünket.

Folyamatosan bővülő fiatalos csapatunkba az alábbi pozícióba keresünk tapasztalt munkatársat.

Csatlakozz Te is!

Feladatok:

Műszaki változás-menedzsment, szériagyártás támogatása:

  • A sorozatgyártásban lévő termékek műszaki, technikai változás-menedzsmentjének irányítása,
  • Problémamegoldások szakmai támogatása.
  • Szoros együttműködés a kutatás-fejlesztés-, a gyártó-, és applikációs mérnöki csoportokkal.

Elvárások:

  • legalább 2 éves autóipari tapasztalat,
  • gyártástechnológiai és megmunkálási ismeretek vagy tapasztalatok.
  • gépészmérnöki végzettség,
  • magas szintű szakmai angol nyelvtudás,
  • jó kommunikációs képesség,
  • külföldi utazások vállalása,

Előny:

  • SixSigma GB, BB végzettség és tapasztalat,
  • angol nyelvtudás.

Amit mi ajánlunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely,
  • tanulási, fejlődési lehetőség,
  • a régióban kiemelkedő fizetés,
  • bónuszrendszer,
  • béren kívüli juttatások.

A fejlődés nálunk életmód.

Kapcsolat:
Pausch Szilvia, HR generalista
BorgWarner Turbo Systems Kft.
2840 Oroszlány, Táncsics M. út 111.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség