www.cvonline.hu

Applikációs mérnök - Tatabánya környéke

  • A hirdetés 435 napja lejárt

Feladatkör:
Megbízónk 2015-ben alakult költségcsökkentési stratégiákkal foglalkozó csapatába keressük az új munkatársat. Ebben a pozícióban az Ön feladata költségcsökkentési projektben való részvétel lesz, a (design-, anyag-, folyamat-, minőség-, stb) ötletek begyűjtésétől és értékelésétől kezdve a projektek kidolgozásán át a megvalósításig. Feladata lesz a változáskezelési folyamat menedzselése, és különböző kimutatások készítése a vezetőség felé. Együtt fog dolgozni a K+F, gyártó-, minőségügyi-, és applikációs mérnök csapatokkal. Feladata lesz még résztvenni PPAP-k készítésében.

Végzettség:
Felsőfokú, főiskolai vagy egyetemi végzettség.

Szakmai tapasztalat:
Legalább 3-5 év gyártómérnöki és/vagy applikációs mérnöki és/vagy tervezőmérnöki tapasztalat szükséges.

Informatika:
felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Az ideális jelölt gyártástechnológiai és termékfejlesztési ismeretekkel rendelkezik, és szerzett már tapasztalatot vevői kapcsolattartás területén. Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képessége van, angolnyelv tudása tárgyalóképes. SAP gyakorlata van. Jó elemző, és képes feladatai között prioritási sorrendet felállítani. Ha felkeltette érdeklődését a lehetőség, küldje el hozzánk önéletrajzát magyar- és angolnyelven is! A pozícióval kapcsolatos bármilyen kérdéssel keressen bennünket elérhetőségeinken!

Műszaki területre

Megjegyzés:
A világ egyik vezető autóipari beszállítója, 19 országban, 60 gyárral, közel 20 ezer alkalmazottal, több mint 7 milliárd dollárnyi forgalommal.
Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...