Biztos háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk új munkatársat

APPLIKÁCIÓS MÉRNÖK

(HF 9-6586)

munkakörbe.

Feladat:

  • Partnerek műszaki támogatása,
  • Műszaki megoldások kidolgozása,
  • Oktatások,
  • Meglévő és új partnerek rendszeres látogatása, támogatása műszaki és értékesítés szempontból is.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Automatizálásban, irányítás- és hajtástechnikában való jártasság, legalább 5 éves tapasztalat,
  • Szervohajtások, szervomotorok területén szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
  • PLC programozásban szerzett tapasztalat (CoDeSys, TwinCAT előny),
  • Jó szervező és kommunikációs képesség.

Előny:

  • Német nyelvtudás,
  • Magas szintű programozási ismeretek (C++, C#, VB).

Amit kínálunk:

  • Érdekes, változatos feladatok,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Laptop, mobiltelefon, személygépkocsi biztosított.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Magyarország területén,
  • A cég központja: Budapest,
  • Munkakezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,

fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzát, angol és magyar nyelvű motivációs levelével, és fizetési igénye megjelölésével, kérjük, küldje a „HF 9-6586” referenciaszám

feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése