Megbízható nemzetközi partnerünk számára keresünk munkatársat

APPLIKÁCIÓS MÉRNÖK

 (HF 11-7491)

pozícióba.

Feladatok

  • Gyártás irányítási rendszerekhez kapcsolódó automatizálási megoldások fejlesztése,
  • Gyártósorok fejlesztéséhez kapacsolódó projektekben közreműködés, tesztelések végzése,
  • Tréningek tartása kollégáknak,
  • Vidéken és külföldön üzembe helyezés, hibaelhárítás.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Néhány év hasonló területen (gyártó cégnél) szerzett tapasztalat (előny: automatizálás, karbantartás, PLC programozás, IT rendszermérnök),
  • Aktív, jó angol nyelvtudás,
  • Utazási hajlandóság belföldön és Kelet-Európában (Románia és Szerbia),
  • (Előny: PLC, .NET, C#, SQL ismeretek.)

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Céges autó magánhasználatra korlátlan üzemanyaggal,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7491"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése