www.cvonline.hu

Applikációs mérnök (Application Engineer)

  • A hirdetés 461 napja lejárt

A Fanuc a gyártásautomatizálás szakértője. CNC-vezérlésű berendezések fejlesztésében szerzett csaknem 60 éves tapasztalat, a világszerte több mint 17 millió beépített termék és a több mint 5200 alkalmazott azt jelenti, hogy a FANUC a gyártásautomatizáló berendezések vezető gyártója a világon. Nem számít, hogy ipari robotokról, CNC-rendszerekről, huzalos szikraforgácsoló berendezésekről, fröccsöntő gépekről vagy függőleges megmunkáló központokról van szó, semmit nem szeretünk jobban az automatizálásnál. Ez a Fanuc.

Csatlakozz Te is hozzánk! Jelenleg a következő pozícióba keressük a megfelelő szakembert:

Applikációs mérnök

(Application Engineer)

Feladatok:

  • Értékesítő támogatása (időtanulmányok elkészítése, tesztmarások elvégzése, projektek műszaki támogatása)
  • Eladott gépek HW&SW konfigurációjának vevőre szabása (retrofitálása)
  • Gépek telepítése/üzembe helyezése az ügyfelek telephelyén (és kiállítások helyszinén)
  • Oktatások megtartása és tesztek elvégzése a FANUC Robodrill szerszámgépeken
  • Adott esetben szervizes kollégák támogatása

 Szükséges tapasztalatok:

  • Kommunikációs, de legalább műszaki szintű angol nyelvtudás (angol nyelvű vállalati kommunikáció végett)
  • Szerszámgépek programozása, új termékek gyártásba való bevezetésében szerzett tapasztalatok előnyt jelentenek
  • Adott feladathoz szerszámok kiválasztása, kooperáció a szerszámbeszállítókkal
  • Anyagtechnológia ismeretek
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Utazási hajlandóság Magyarországon és az EU-n belül

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok a világ vezető automatizálási eszköz gyártójánál
  • Stabil munkahely hosszú távra
  • Dinamikus, sikerorientált magyar és külföldi kollégákkal való együttműködés
  • Tapasztalattól függő, versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Külföldi tréningeken való részvételi lehetőség

Jelentkezését az alábbiakban olvasható e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő