www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.01.21.
Hirdetés azonosító: 743115
lejárt
Tech People FEJLÉC

Multinacionális, TIER1-es autóipari beszállító Partnercégünk folyamatosan bővülő, fiatalos csapatába keresünk tapasztalt munkatársat az alábbi pozícióba:

Applikációs mérnök

Feladatok:
Műszaki változás-menedzsment, szériagyártás támogatása:

  • A sorozatgyártásban lévő termékek műszaki, technikai változás-menedzsmentjének irányítása,
  • Problémamegoldások szakmai támogatása.
  • Szoros együttműködés a kutatás-fejlesztés-, a gyártó-, és applikációs mérnöki csoportokkal.

Elvárások:

  • legalább 2 éves autóipari tapasztalat,
  • gyártástechnológiai és megmunkálási ismeretek vagy tapasztalatok.
  • gépészmérnöki végzettség,
  • magas szintű szakmai angol nyelvtudás,
  • jó kommunikációs képesség,
  • külföldi utazások vállalása,

Előny:

  • SixSigma GB, BB végzettség és tapasztalat,
  • német nyelvtudás.

Amit a cég ajánl:

  • biztos háttér, stabil munkahely,
  • tanulási, fejlődési lehetőség,
  • a régióban kiemelkedő fizetés,
  • bónuszrendszer,
  • béren kívüli juttatások.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, kérem küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát vagy vegye fel a kapcsolatot HR tanácsadónkkal:

Ködöböcz Adrienn
HR Consultant
Mobile: +36 30 730-25-46
E-mail: E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC