www.cvonline.hu
Applikáció támogató szakértő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.11.14.
Jelentkezési határidő: 2016.11.15.
Hirdetés azonosító: 1071112
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Energetikai szektorban tevékenykedő partnerünk számára keresünk megfelelő szakembert az alábbi pozícióba.

Feladatok

  • Fejlesztési, karbantartási igények költségének becslése, megvalósíthatóságának vizsgálata, esetenként azok implementálása.
  • Alkalmazások támogatási feladatainak ellátásában, környezetek kialakításában és karbantartásában való aktív részvétel, a felhasználók támogatásában való közreműködés.
  • Ügyféligények felmérésében, elemzésében, modellezésében, funkcionális specifikációk és logikai rendszertervek készítésében való közreműködés a felmerülő folyamat- és alkalmazás fejlesztések kapcsán.
  • Elkészült fejlesztések informatikai átvételének támogatása, funkcionális tesztelés elvégzése, a felhasználók képzésében való közreműködés.
  • Elvárások

  • Felsőfokú informatikai/műszaki végzettség.
  • Minimum 2-3 év releváns tapasztalat PHP környezetben.
  • Analitikus gondolkodásmód, önállóság, proaktivitás.
  • Jó kommunikációs képesség és csapatszellem.
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély.
  • Előnyök

  • Linux szerver ismeretek.
  • C#, .Net, MS SharePoint, MS SQL és/vagy MySQL fejlesztői gyakorlat.
  • Amit ajánlunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Versenyképes fizetés
  • Modern infrastruktúra
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió