www.cvonline.hu

Applikáció támogató szakértő

  • A hirdetés 273 napja lejárt

FELHÍVÁS

Az FGSZ Zrt. Informatika és Hírközlés - Applikációs Szolgáltatások Osztálya munkatársat keres
Applikáció támogató szakértő munkakörbe

Munkavégzés helye: Budapest - Siófok

Feladatok:

  • Fejlesztési, karbantartási igények költségének becslése, megvalósíthatóságának vizsgálata, esetenként azok implementálása.
  • Alkalmazások támogatási feladatainak ellátásában, környezetek kialakításában és karbantartásában való aktív részvétel, a felhasználók támogatásában való közreműködés.
  • Ügyféligények felmérésében, elemzésében, modellezésében, funkcionális specifikációk és logikai rendszertervek készítésében való közreműködés a felmerülő folyamat- és alkalmazás fejlesztések kapcsán.
  • Elkészült fejlesztések informatikai átvételének támogatása, funkcionális tesztelés elvégzése, a felhasználók képzésében való közreműködés.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú informatikai/műszaki végzettség.
  • Minimum 2-3 év releváns tapasztalat PHP környezetben.
  • Analitikus gondolkodásmód, önállóság, proaktivitás.
  • Jó kommunikációs képesség és csapatszellem.
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Előnyt jelent:

  • Linux szerver ismeretek.
  • C#, .Net, MS SharePoint, MS SQL és/vagy MySQL fejlesztői gyakorlat.

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzával együtt elektronikus úton kérjük az E-mail cím megjelenítése e-mail címre benyújtani.

Jelentkezési határidő: 2016. április 20.

Helyek Budapest
Somogy
Pest
Kategória IT / Informatika
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő