www.cvonline.hu

Application Specialist / Applikációs Szaktanácsadó

  • A hirdetés 1274 napja lejárt

A Roche Magyarország Diagnosztika divíziójának Szerviz üzletága határozott idejű szerződéssel, azonnali munkakezdéssel az alábbi pozícióba munkatársat keres:

Feladatok:

  • A Roche laboratóriumi automatáinak magas színvonalú applikációs támogatása.
  • Üzembe helyezések, felhasználói betanítások, applikációs hibamegoldások elvégzése.
  • Termékekkel kapcsolatos ismeretek megszerzése, vevőknek történő továbbadása.

Közvetlen felettes:

  • Szerviz üzletág vezető.

Munkavégzés helye:

  • Budaörs + Magyarország teljes területe.

Elvárások:

  • Klinikai laboratóriumban megszerzett minimum 3-4 éves szakmai tapasztalat;
  • Elvárt végzettség: laboratóriumi szakasszisztens/analitikus/vegyészmérnök/biológus;
  • Középfokú angol nyelvvizsga;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Budapesti lakhely;
  • Dinamikus, rugalmas személyiség;
  • Ügyfélorientáltság, jó kommunikációs képesség;
  • Kellő komolyság és felelősségtudat;
  • Megbízhatóság.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások;
  • Innovatív céges eszközök (autó, laptop, mobiltelefon);
  • Magasan kvalifikált, dinamikus, barátságos csapat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre juttassa el hozzánk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki
Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő