www.cvonline.hu

Application Manager

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.12.20.
Jelentkezési határidő: 2016.01.01.
Hirdetés azonosító: 981107
lejárt

Application Manager pozícióba keresünk szakembereket informatikai szolgáltató partnerünkhöz, budapesti lokációval. A dinamikusan növekvő vállalat folyamatos sikereinek és új külföldi projektjeinek köszönhetően jelenleg több tapasztalt, aktív német nyelvtudással rendelkező Application Manager-rel szeretné bővíteni a jelenlegi csapatot.
A ma már 300 fős csapat egy pár fős lokális csapatból nőtte ki magát, jelenleg kb. 40 alkalmazás teljes körű menedzsmentjével foglalkoznak.

Az Application Manager feladatai:

- Egy vagy több alkalmazás teljes körű menedzsmentje
- Követelmények tervezése, megtervezett architektúrára vonatkozó követelmények kezelése
- Biztonsági ellenőrzések támogatása
- Pénzügyi, funkcionális, műszaki teljesülések ellenőrzése, betartása
- Komplex nemzetközi projektek koordinálása, kezelése
- A csapat szakmai irányítása

Az Application Manager-rel szemben támasztott elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Legalább 2 éves IT service management-ben, project management-ben szerzett tapasztalat
- Aktív, kommunikáció képes német és angol nyelvtudás
- Erős IT háttér

Amit a pozíció kínál:

- Rugalmas munkaidő, home office lehetőség
- Szakmai képzések, képesítések megszerzésének támogatása
- Kiemelkedő juttatási csomag
- Nemzetközi környezet
- Ergonomikus, modern környezet Budapest belvárosában

Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmét, tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, várjuk jelentkezését a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest