www.cvonline.hu
Application Maintenance Academy (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 1024012
lejárt
FELADAT
  • Egy 20 napos tréning elvégzése után a következő feladatok várnak Rád:
  • A T-Systems németországi ügyfelei informatikai rendszereinek 2. és 3. szintű támogatása, továbbfejlesztése
  • Nemzetközi csapat  tagjaként hosszú távú alkalmazástámogatási és szoftverfejlesztési, feladatok nemzetközi projektekben
PROFIL
  • Informatikai / kapcsolódó területen szerzett felsőfokú végzettség VAGY 1 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Legalább középszintű, a napi munka során jól használható német nyelvtudás szóban és írásban
  • Az angol szakmai nyelv alapszintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás, csapatszellem

Előny

  • Java és SQL ismeretek

Amit ajánlunk:

  • A kiválasztott pályázók  szakmai tréningeken vesznek részt
  • Már a komplex, változatos témaköröket felölelő képzés alatt is jár munkabér
  • A képzési időszak máris próbaidőnek számít.

Kategória
IT / Informatika
Régió