Application Interface Developer Intern (Referenciaszám: PJ3636)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.07.24.
Jelentkezési határidő: 2015.07.25.
Hirdetés azonosító: 937484
lejárt

Budapesti VIII. kerületi szolgáltató szektorban nagy múlttal rendelkező multinacionális partnerünkhöz keresünk diákokat, az alábbi pozícióba:

Application Interface Developer Intern

Feladatok:
- A cég applikációinak menedzselése, továbbfejlesztése
- Fejlesztésekkel kapcsolatos hibák javítása
- A napi működéssel kapcsolatos teendők ellátása
- Műszaki segítségnyújtás, alkalmazásfejlesztési projektek támogatása

Elvárások:
- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony preferáltan IT területen
- C#, SQL, XML, XSLT, Web Services / SOAP /LINUX ismerete
- Linux, MS environment, configuration design programok ismerete (abban való jártasság előny)
- Magabiztos, közép szintű angol nyelvtudás
- Pontos, megbízható munkavégzés
- Kiváló kommunikációs készség, elsősorban írásban
- Minimum heti 20 óra vállalása

Amit kínálunk:
- Versenyképes juttatás
- Innovatív és kihívásokkal teli multinacionális környezet
- Szakmai fejlődési, karrierépítési lehetőség
- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.