www.cvonline.hu

Application Fraud Manager

  • A hirdetés 68 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Lakossági és Kisvállalati Hitelkockázat-kezelés Főosztályra keresünk munkatársat Application Fraud Manager munkakörbe.

Feladatok:

  • lakossági és kisvállalati hitelügyletekhez kapcsolódó csalási lehetőségek/csalásgyanús ügyletek feltárása, megelőzése, kezelése,
  • javaslatok készítése hitelezési folyamatok csalás-megelőzési szempontból történő fejlesztésére,
  • csalás-megelőzési stratégiák fejlesztése,
  • hitelportfólió monitoringja csalásgyanús ügyletek észlelése érdekében,
  • riportok, elemzések, jelentések készítése
  • felderített csalási esetek kezelésének koordinálása
  • oktatások szervezése és megtartása, a csalás-megelőzési tudatosság növelése Bankunkban

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • banki rendszerek ismerete
  • minimum 2 éves banki tapasztalat
  • lakossági és kisvállalati hitelezési folyamat ismerete

Előnyt jelent:

  • elemzői, strukturált gondolkodásmód
  • precizitás, megbízhatóság, pontos munkavégzés
  • határozottság
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés mellett csapatjátékos attitűd
  • jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • jó kapcsolatteremtő készség
  • jó problémamegoldó készség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő