www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 915552
lejárt
Tech People FEJLÉC

Nemzetközi, multinacionális autóipari gyártó cég számára keresünk
APPLICATION ENGINEER pozícióba munkatársat.

A feladatai a következők lesznek:
  • Felelős a technikai fejlesztésekért a projektek során,
  • A projektek, fejlesztések sikeres megvalósításánál a folyamatos kapcsolat tartása a külső és belső fejlesztő partnerekkel,
  • A fejlesztési eredmények biztosítása a vevői elvárásoknak megfelelően, ésezek implementálása/bevezetése a gyártásba,
  • A fejlesztési folyamatok előrehaladásának prezentálása (belső ”design review” meetingeken),
  • Meghatározza a megfelelő fejlesztési tartalmakat, célokat, értékeli és dokumentálja a teszteredményeket.
Az elvárásaink:
  • Egyetemi végzettség (gépészmérnökök vagy villamosmérnökök jelentkezését várjuk!),
  • Minimum 2 év autóiparban/ termékfejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • Folyékony angol nyelvtudás (német előnyt jelent),
  • Utazási hajlandóság,
  • Jó elemzőkészség, csapatszellem, jó priorizáló képesség.
A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye.

Tech People LÁBLÉC