www.cvonline.hu

Application Developer

  • A hirdetés 1257 napja lejárt

Application Developer (MS SQL; C #)

CPL Jobs Integrated Services a Hewlett Packard Magyarország Kft-vel együttműködve keresi a megfelelő jelöltet Application Developer pozícióba.

A pozíció a lenti leírásban megjlelölt feladatok ellátásáért felel a a Hewlett Packard Magyarország Kft. nemzetközi ügyfelei számára nyújtott IT ügyfélszolgálati tevékenység keretében.

Feladatok:

  • Reporting applikációk és/vagy adatbázisok fejlesztésében való részvétel.
  • Adatbázisok és programok készítése a menedzsment és csoportvezetők kérései alapján riporting tevékenységeik hatékonyabbá tétele érdekében.
  • Reporting alkalmazások támogatása a felmerülő fejlesztések vagy felhasználói visszajelzések kapcsán.
  • Kapcsolattartó funkció betöltése reporting kérdésekkel kapcsolatban (elsődlegesen az EMEA régió riporting csapata felé).
  • Rendszeres helyi, regionális és ügyfél specifikus riportok generálása.
  • Képzések megtartása riporting kérdésekben.

Elvárások:

  • Az alábbi programozási nyelvek magas szintű ismerete (önálló munkavégzés, komplex programozási feladatok ellátása):
    • MS SQL
    • C#
  • Szoftver fejlesztési dokumentiációk készítése
  • Rendszerszemléletű gondolkodás, komplex problémamegoldó képesség
  • Folyamatos, szakmai fejlődés iránti érdeklődés és elkötelezettség
  • Középfokú angol nyelvismeret (szóban, írásban)

Előnyök:

  • MS Business Intelligence (Big data analysis)
  • JavaScript programozási nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés + széleskörű juttatási csomag
  • Folyamatos tréning és képzési lehetőségek
  • Rugalmas munkaidő
  • Professzionális, nagyvállalati munkakörnyezet, karrierlehetőség
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol