Application Administrator (Software Management Support) (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 749316
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Szoftverinstallációs hibák megoldása és   telefonos hibaelhárítás idegen nyelven

 - Hibajegyek feldolgozása jegykezelő rendszerben

 - Kapcsolattartás Helpdesk kollégákkal, client   engineeringgel és last level támogatókkal

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség

 - Erős középfokú német nyelvtudás

 - Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség

 - MS Office ismerete

Előnyt jelent:

 - Ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat

 - Installációs hibák megoldásában szerzett gyakorlat

 - Szoftverdisztribúciós rendszerek ismerete

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79781

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs