Application Administrator (Sharepoint administrator) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 891189
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Sharepoint szolgáltatás – incidenskezelés
  • Felhasználói objektumok beállítása, módosítása és törlése
  • Szolgáltatások módosítása, törlése (Sharepoint)
  • Változáskezelés folyamatban feladatok elvégzése
  • Felhasználói és rendszeradatok mentése/visszaállítása
  • A szükséges Sharepoint és Federation szolgáltatások infrastruktúrájának biztosítása és karbantartása
  • A Microsoft Office SharePoint Server (“MOSS”), Windows SharePoint Services (“WSS”) és ADFS infrastruktúra szerverek támogatása
  • Tanúsítványok telepítése (és megújítása)
  • Személyre szabott MOSS munkafolyamatok létrehozása Microsoft SharePoint Designerrel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség megfelelő területen
  • Folyékony angol nyelvismeret
  • Minimum 2 éves tapasztalat hálózati és kliens operációs rendszerek implementálásában és adminisztrálásában
  • Rugalmasság
  • Hajlandóság nappali kétműszakos, illetve éjszakai és hétvégi ügyeleti munkavégzésre
  • Megbízhatóság, pontos munkavégzés
  • Csapatszellem

Előny:

  • MCSE on Windows Server 2003
  • Microsoft Sharepoint Server 2003/2007 installációs és konfigurációs ismeretek
  • Microsoft Sharepoint Server 2003/2007 adminisztrálásában szerzett tapasztalat
  • Windows Sharepoint Services 3.0 and Microsoft Sharepoint Server 2003/2007 és Objects adminisztrálása, mint pl. object-ek létrehozása, módosítása, mozgatása, törlése
  • Backup & recovery ismeretek szerverekre vonatkozóan is
  • Win 2003/2008 Network Infrastructure (TCP/IP, DNS, etc.) ismerete
  • Active directory Services 2003/2008 és Exchange 2003/2007 services-re vonatkozó alapvető tapasztalatok, beleértve mailboxok backup & recovery-t
  • Német nyelv ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján 82592

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen