www.cvonline.hu
Application Administrator (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 811405
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Ügyfélspecifikus megoldások üzemeltetése

 - Folyamatosan konzultál az ügyféllel a struktúra előkészítését illetően, illetve a fejlesztés során

 - Önállóan ellát üzemeltetési / fejlesztési feladatokat

 - Javaslatot tesz a rendszertervekre vonatkozóan

 - Bejövő hibajelentések esetén hibaelhárító lépéseket tesz (hibaelemzés, hibajavítás, stb.), és / vagy kapcsolatba lép közvetlen felettesével

 - Megalkotja a szükséges dokumentációt (programdokumentáció, felhasználói kézikönyv, adminisztrátori útmutató, stb.)

 - Projekttámogatás

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség és/vagy 2-3 év releváns tapasztalat

 - Magabiztos középfokú angol nyelvtudás

 - Unix/Windows OS haladó szintű ismerete

 - Skriptnyelvek ismerete (Perl/Ksh/Php)

 - IIS ismerete

Előny

 - Oracle DB, MSSQL

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és idegen nyelvű részletes szakmai   önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80779

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs