www.cvonline.hu
Application Administrator OPM (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 908311
lejárt
FELADAT

Cégünkről

Information and Communication Technology (ICT) connects people and markets worldwide! Deutsche Telekom is one of the leading international companies in ICT. With round about 235.000 employees in 50 countries, we provide innovative solutions to our clients.

T-Systems is one of the three successful brands of Deutsche Telekom. We serve large customers and multinational companies through our global infrastructure of data centers and networks. With the help of innovative technology we develop integrated solutions for connected life and work.

Let us together shape the world of tomorrow!

Feladat

  • Különböző üzleti, ügyfélspecifikus Windows szerveroldali alkalmazások 2nd level üzemeltetési feladataiban támogatás nyújtása az alkalmazás adminisztrátoroknak számára
  • Az alkalmazások verzióváltásainak, migrációinak, operációs rendszereinek és hardware oldali változásainak teljes körű megtervezése, nyomon kísérése és koordinálása
  • A különböző ügyféligények egyeztetése, megtervezése, végrehajtatása és koordinálása
  • Az ITIL folyamatok (Incident-, Change-, Problemmanagement) ismerete és gyakorlati alkalmazása az alkalmazás-támogatási életciklusa során
  • Szakmai kapcsolattartás az ügyfél informatikai szakembereivel

Elvárások

  • Szakirányú végzettség vagy több éves releváns szakmai tapasztalat
  • Legalább középszintű aktív, magabiztos német nyelvtudás, és alapszintű angol nyelv ismeret
  • Különböző szerver/kliens/hálózati architektúrák, komponensek legalább elméleti szintű ismerete
  • Nagyon jó kommunikációs készség
  • Önálló és csoportos munkavégzésre való képesség
  • Megbízhatóság, ügyfél-orientált szemléletmód, proaktivitás
  • Előny:
  • Windows operációs rendszerek ismerete: Windows Server 2008, 2008 R2, előny 2012
  • MS SQL, MS Sharepoint, Citrix XenApp és/vagy Middleware (IIS, Tomcat, Oracle Weblogic), Powershell ismerete
  • jegykezelő rendszerekben szerzett tapasztalat
  • ITIL folyamatok ismerete

Amit ajánlunk
- Fiatal és barátságos csapat
- Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
- Ergonomikus, modern munkakörnyezet az

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs
Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...
Budapest

C# Developer

On behalf of our multinational partner - who ha...
Budapest

CNC gépkezelő

Human Centrum Kft.

Somogy megyei (Marcali) partnercégünk részére k...
Somogy