www.cvonline.hu
Application Administrator (Microsoft Exchange) (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 749340
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Active Directory, Exchange és Lync   szolgáltatások és objektumok felügyelete, incidensek kezelése,   problémamegoldás és change menedzsment

 - Karbantartási feladatok elvégzése és   továbbküldése, és felügyeleti és automata adminisztrációs alkalmazások   üzemeltetése

 - Microsoft Exchange Server 2003/2007   üzenetküldési megoldások tervezése és bevezetése telepítéssel és   konfigurációval

 - Címzettek és nyilvános mappák beállítása és   módosítása

 - Üzenetküldési rendszer karbantartása és   optimalizálása (üzenet útvonala, postafiók tároló, stb.)

 - Üzenetküldési biztonsági beállítások kezelése   internetes e-mailezéshez Exchange 2003/2007 és magasabb verziókban

 - Üzenetküldési policy-k bevezetése/kezelése

 - Klienshozzáférések tervezése és bevezetése   Exchange Server 2003/2007 területén (MAPI, POP3, SMTP, IMAP4, OWA)

 - Unified Messaging szolgáltatások   implementálása/kezelése

 - Magas hozzáférési idejű IT infrastruktúra (cluster)   tervezése, implementálása és kezelése

 - Felhasználói és rendszer adatok visszaállítása

 - Támogatás és konzultáció belső és külső   ügyfeleknek

 - Exchange kliens oldalú incidensekben támogatás,   konzultáció és iránymutatás

 - Együttműködés világszerte működő csoportokkal

Elvárások

 - Felsőfokú informatikai végzettség

 - Legalább középfokú angol nyelvtudás

 - Német nyelvtudás előnyt jelent

 - Active Directory/Exchange megoldások ismerete

 - Tapasztalat Active Directory területén Windows   2003/2008-as környezetben és későbbi verziókban

 - Windows 2003/2008 hálózati infrastruktúrájának   ismerete (TCP/IP, DNS, stb.)

 - Rugalmasság

 - Megbízhatóság

 - Csapatjátékos személyiség

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű   részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés állásazonosító   alapján: 79678

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs