www.cvonline.hu
Application Administrator (Microsoft Exchange) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.03.30.
Hirdetés azonosító: 907622
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Az Ms Exchangerendszer adminisztrálása és karbantartása , komplex környezetben egy dinamikus multinacionális csapat tagjaként
  • 7x24 órás beosztás
  • EMs Exchange ellenőrzése és kezelése
  • Incidensek,problémák és cahnge-k kezelése
  • Az üzenet kezelő rendszer optimalizálása és kezelése
  • Group Policies Management végrehajtása és kezelése magas szintű IT ifrastruktúrában
  • Felhasználók adatainak és a rendszer adatainak helyreállítása
  • Első szintű támogatás nyújtása
  • Együttműködés világméretű operating csoprtokkal
  • Összefüggő dokumentációk kezelése
  • IT-s végzettség vagy releváns tapasztalatok a Group Policies Managementben

Elvárások

  • Megfelelő tudása és megértése a Windows Server 2008 Good command-nak német vagy angol nyelven
  • Ms Exchange 2010 (or 2007 or 2013) ismerete előny
  • Alap szintű német nyelvtudás
  • Megfelelő ismerete a Windows Server 2008 R2 ITIL
  • Tanulásra való hajlandóság és képesség
  • Csapat játékos
  • Jó kommunikációs képességek
  • Jó analitikus képességek
  • Nyitott
  • Kedveli a pozitív kihívásokat

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű   részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés állásazonosító   alapján: 82936

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen