www.cvonline.hu
Application Administrator (Lync) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 1112003
lejárt
YOUR TASK

 A Microsoft Lync és Skype for Business szervereken alapuló nemzetközi infrastruktúra adminisztrálása, működtetése, karbantartása és a felhasználók támogatása:

  • Rendszerfelügyelet, karbantartás, Incident Management, Problem management, Change Management.
  • Az legfontosabb érintett szolgáltatások: Instant messaging,Conferencing, Lync szolgáltatások, Szerver üzembe helyezés ill. kivonása a forgalomból, alkalmazás restore, stb.

A rendszerrel kapcsolatosan felmerülő összes probléma megoldása, a rendszerleállások dokumentálása, elemzése. A hibaesemények és a beérkező kérelmek kezelése, megoldása, lezárása:

  • Az előírt folyamatok és SLA-k szerint megoldja a kéréseket, elhárítja a hibaeseményeket.
  • Major incidenteket felismeri és az előírt folyamatok szerint jelenti. (a megoldással párhuzamosan)
  • A hibaelhárítást a lehető leghamarabb elkezdi, elhárítás után elvégzi a root cause analízist.
  • A kérésekkel és/vagy hibaeseményekkel kapcsolatos információkat pontosan és rendszeresen adminisztrálja a rendszerben az előírt folyamatok és SLA-k szerint.
  • Megfelelő visszajelzéseivel folyamatos tájékoztatást nyújt az ügyfeleknek a teljes folyamat során.
  • Ahol ez értelmezhető, a hibaeseményeket helyesen felterjeszti a következő támogatási szintre.
  • Információkat oszt meg a munkatársakkal és csoportvezetőkkel, más megoldó csoportokkal.
  • A tudásbázist folyamatosan fejleszti, a megoldás során szerzett tapasztalatokkal kibővíti.

Eseti feladatok:

  • Projektmunkák, migrációk végrehajtása.
  • Riportok, jelentések elemzések készítése.
  • A hatékony munkavégzést elősegítő eszközök, körülmények megteremtése, alkalmazása. (tudásbázis bővítése, rendszeres részvétel megbeszéléseken, telefonos konferenciákon, rendszeres kapcsolattartás a külföldi kollégákkal, külföldi kiutazás stb.)
  • Folyamatosan fejleszti és szinten tartja tudását. (különös tekintettel az alacsony terheltségű időszakokban)

Csoport szintű feladatok:

  • A meglévő folyamatok ellenőrzése, javítási optimálási lehetőségek vizsgálata, javaslatok tétele.
  • Dokumentáció ellenőrzése szakmai szempontból.
  • Junior kollegák támogatása; a csoportvezető kérésére szakmai ellenőrzése.
YOUR PROFIL
  • Főiskolai/egyetemi végzettség
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Windows Server 2008/2012
  • MS Lync 2013 & Skype for Business
  • Csapatjátékos
  • Terhelhető
  • Oncallt vállal
  • Üzemeltetési tapasztalat
  • Erkölcsi bizonyítvány

Application - IT Services Career Site

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen