www.cvonline.hu
Application Administrator (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 907686
lejárt
FELADAT

Cégünkről

Az IT Services Hungary Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója, a T-Systems International leányvállalata. A T-Systems nemzetközi termelési láncának fontos elemeként az IT Services Hungary Magyarország legdinamikusabban fejlődő informatikai szolgáltató központja, mely 2008-ban elnyerte az “Év befektetője” díjat. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti és debreceni telephelyét, valamint várja tapasztalt informatikusok jelentkezését.

Feladat

  • Sharepoint adminisztráció-szolgáltatás – incidenskezelés
  • Felhasználói objektumok beállítása, módosítása és törlése
  • Szolgáltatások módosítása, törlése (Sharepoint)
  • Változáskezelés folyamatban feladatok elvégzése
  • Felhasználói és rendszeradatok mentése/visszaállítása
  • A szükséges Sharepoint és Federation szolgáltatások infrastruktúrájának biztosítása és karbantartása
  • A Microsoft Office SharePoint Server (“MOSS”), Windows SharePoint Services (“WSS”) és ADFS infrastruktúra szerverek támogatása
  • Tanúsítványok telepítése (és megújítása)

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség IT területen
  • Minimum 2 éves tapasztalat hálózati és kliens operációs rendszerek implementálásában és adminisztrálásában
  • Folyékony angol nyelvismeret (legalább középfokú)
  • Német nyelvtudás előnyt jelent
  • Rugalmasság, hajlamosság műszakokban való dolgozásra- megbízhatóság- csapatszellem
  • Előny:
  • Windows Server 2003/2008 tanúsítvány
  • Ismeretek Microsoft Megosztás Point Server 2007/2010 telepítésében, konfigurálásában
  • Microsoft Sharepoint Server 2007/2010 adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • Adminisztráció Windows Megosztás Point Services 3.0 és a Microsoft Share Point Server 2007/2010 –ban és objektumok esetén, például létrehozás, módosítás, áthelyezés, törlés
  • Backup & Recovery ismeretek, szervereket illetően is
  • Win 2003/2008 Network Infrastructure ( TCP / IP , DNS , stb ) ismeretek

Active Directory Services 2003/2008 és az Exchange 2007/2010 szolgáltatások , incl. Backup & Recovery postafiókok ismerete

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen