www.cvonline.hu

Ápolóknak állás írországi kórházaknál!

  • A hirdetés 356 napja lejárt

Nagyszerű munkalehetőségek kórházakban Írország három legszebb városában, vezető kórházcsoport ápolókat keres. A kórházak Dublin, Galway és Cork városokban találhatóak. Az írországi kórház, kiemelt fejlődési lehetőségeket nyújt, hosszútávú munkaajánlatokkal és magas fizetési lehetőségekkel. Interjú Budapesten személyesen vagy skypon. Díjmentes segítséget nyújtunk, az interjúra felkészítjük és az NMBI regisztrációs folyamatában is segítünk. A munkaajánlatra jelentkezni lehet önéletrajzzal, további információkért pedig tekintsék meg honlapunkat!

Skype: klara.pcq
Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr