www.cvonline.hu

Ápolói állás Svédországban

  • A hirdetés 802 napja lejárt

Nurses for permanent positions at various Departments

LOCATION:

South of Sweden
Medium size cities

HOSPITALS:

County hospitals and University hospitals
Excellent standard

DEPARTMENTS:

All kind of workplaces from general wards and patient
receptions to special units like ICU and dialysis

REQUIREMENTS:

Diploma in Nursing, BSc degree and/or MSc degree
Motivated for Sweden

APPLY to the email address below with CV and motivation letter.

Helyek Külföld
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Külföldi munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr