www.cvonline.hu

Ápoló

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 936049

HSA Kft. – A hazai személyzeti szolgáltató.
Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Ápoló

Elvárások:

  • ápoló diploma vagy 3 éves képzés keretében megszerzett OKJ 54-es kódszámú ápoló végzettség
  • MESZK tagság érvényes regisztrációval
  • hajlandóság min. 2 éves németországi munkavégzésre

Amit kínálunk:

  • 6 hónapos intenzív nyelvtanfolyam, mely B/2 szintű nyelvvizsgával zárul
  • a tanfolyam ideje alatt ingyenes szállás és étkezés + zsebpénz
  • a tanfolyam elvégzését követően biztos álláslehetőség

Munkavégzés helye:

  • Németország  (Bad Wildungen)

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése címre!