www.cvonline.hu

Ápoló

  • A hirdetés 1208 napja lejárt

A CorrectGroup egészségügyi dolgozóknak (ápolóknak, gyógyszerészeknek és orvosoknak) biztosít egyedülálló külföldi munkavállalási lehetőséget Németországban. Cégünk egy német gazdaságélénkítő programhoz csatlakozva a lehető legkedvezőbb konstrukció biztosításával segíti azokat, akik komolyan elhatározták magukat a külföldi munkavállalás mellett. Jelen projektünk keretében

 ápolókat

keresünk

Kritériumok:

  • Felsőfokú egészségügyi végzettség (ápolók esetében OKJ54-es, diplomás ápolói vagy műtős szakasszisztensi végzettség), OKJ33-asok jelentkezését nem tudjuk fogadni.
  • Az elmúlt 5 évet tekintve legalább 3 év szakmai gyakorlat (azok esetében, akik kórházakban, idősotthonokban kívánnak dolgozni). A szükséges szakmai gyakorlat hiányában házi ápolóként van lehetőség elhelyezkedni.
  • A német nyelvtudás nem feltétel, de előnyt jelent.
  • Komoly elhatározás a külföldi munkavállalás iránt.

Amit cégünk nyújt:

  • Egyhetes próbaidőt biztosítunk a munka kipróbálásához (kötelezettségek nélkül, szállással, városnézéssel, intézményi látogatásokkal egybekötve).
  • A próbahét útiköltségeinek megtérítése.
  • A próbahét alatt végzett munka ellenértékének megtérítése (mindez attól függ, hogy a jelentkezők előzetes nyelvismeret birtokában alkalmasak-e munkavégzésre).
  • A költözéshez szükséges hivatalos eljárásokban való aktív segítségnyújtás.
  • Térítésmentes kiköltöztetés.
  • Térítésmentes, 6 (illetve szükség esetén 6+8) hónapos nyelvi kurzus biztosítása, amely kifejezetten a Goethe Intézet nyelvvizsgájára készíti fel a jelentkezőket.
  • A nyelvi képzés ideje alatt térítésmentes szálláshely biztosítása albérletekben és nővérszállókon (egyedi egyeztetés alapján)
  • A nyelvi képzés mellett könnyített munkavégzés és előzetesen, nyelvtudástól és szakmai tapasztalattól függő munkabér biztosítása
  • Az elismertetéshez szükséges hivatalos ügyintézési folyamat teljes körű biztosítása (beleértve az összes dokumentum német nyelvre történő fordítását is)
  • A német munkavállaláshoz és a beilleszkedéshez nélkülözhetetlen aktív segítségnyújtás és kapcsolattartás
  • Az elismertetés után a tetszőlegesen kiválasztott tartományban való letelepedés és munkakezdés biztosítása

Bővebb információkért forduljanak hozzánk bizalommal!

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator