www.cvonline.hu

Ápoló

  • A hirdetés 480 napja lejárt

A Róbert Károly Magánkórház folyamatosan bővülő csapatába, keres munkatársat

ápoló

munkakörbe.

Feladatok: főként sebészeti fekvőbeteg ápolása, gondozása - betegek fogadása, elhelyezése a kórtermekben, ápolási dokumentáció vezetése, vizsgálatok előkészítése, műtétre vró betegek előkészítése, postoperatív szak észlelése, kötözés, sebek kezelése, stb.
Elvárások:

  • felnőtt szakápoló végzettség
  • 3 év hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat (sebészeti terület előnyt jelent)
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • angol társalgási szintű nyelvismeret előnyt jelent

Elvárt kompetenciák:

  • pontosság, precizitás, alaposság,
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés,
  • nagyfokú terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • kulturált munkakörülményeket,
  • felelősségteljes, kihívásokkal teli munkát,
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatást a Munka törvénykönyve szerint, kétműszakos munkarendben, 12 órás műszakokkal.

Munkavégzés helye: Budapest
Jelentkezési határidő: 2016.08.15.
Munkakezdés: 2016.07-08.
Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével a lenti e-mail-címre várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő