www.cvonline.hu

Ápoló / Idősgondozó Angliában (bentlakással)

  • A hirdetés 608 napja lejárt

A

Wide Range Services and Consultancy

Nagy-Britanniai hosszútávú munkahelyeket kínál egészségügyi dolgozóknak bentlakással.

Közvetlen munkaadó partnerünkkel interjú lehetőség 2016. Február 8-án Budapesten, a Corinthia Hotelben (Budapest Erzsébet körút 43-49 Budapest H-1073)

Főbb feladatok, munkák:

  • fizikai és egészségügyi ellátásban való segítségnyújtás
  • szociális gondozás
  • foglalkoztatásban nyújtott napi segítség
  • tisztálkodás, étkezés, gyógyszeres ellátás, bevásárlás
  • Naponta 1 – 2 óra szabadidő mindig biztosított
  • 28 nap fizetett szabadság/év
  • kiváló bérezés, nyelvtudás és tapasztalat függvényében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
  • gondozásban szerzett korábbi munkatapasztalat előny, de nem feltétel
  • nyugodt személyiség
  • munkabírás, terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • előnyt jelent szakmai tapasztalat, akár családban szerzett gondozói tapasztalat

Amit kínálunk:

  • amennyiben Nagy-Britanniában szeretne elhelyezkedni kiváló lehetőség nyílik személyesen megismerni a munkaadót
  • közvetlen munkaadó partnerünkkel interjú lehetőség 2016. Február 8-án Budapesten
  • acég nem ügynökség, hanem közvetlenül szerződéssel, teljes munkaidővel, fizetett szabadsággal, magánnyugdíj alappal alkalmazza a sikeres jelentkezőket
  • ingyenes részvétel - előzetes regisztráció szükséges
  • Skype interjúra is lehetőség nyílik

Jelentkezni a +36 1/ 848-0790 telefonszámon, vagy a lenti e-mail címen lehet.

További elérhetőségeink:
Link megjelenítése