www.cvonline.hu

ÁPOLÓ, FOGÁSZATI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 406 napja lejárt

ÁPOLÓK, FOGÁSZATI ASSZISZTENSEK

Ápolókat keresünk neves dél-németországi intézetekbe (München, Stuttgart), idősek, fogyatékos gyerekek és fiatalok gondozására.

AMIT KINÁLUNK:

  • fizetés (bruttó 2400 euró + pótlékok)
  • kedvezményes szálláslehetőség
  • modern, jó technikai felszereltségű munkahelyek
  • az ápolói engedélyek, végzettség honosításában segítünk
  • németországi folyamatos kapcsolattartás magyar nyelven, magyarul, németül beszélő kolléganőnkkel

ELVÁRÁSOK:

  • minimum B2 szintű német nyelvtudás
  • megfelelő szakmai végzettség

Jelentkezés e-mailben német nyelvű önéletrajzzal és ápolói végzettséget igazoló bizonyítvánnyal.

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Nem igényel előzetes szakmai tapasztalatot

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Német – B2 szint (középfok)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • ápolók: Dél-Németország
  • fogászati asszisztensek: Heidelberg

JELENTKEZÉS: az alábbi email címen.

Helyek Külföld
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr