www.cvonline.hu

Ápoló, beteg gondozó, nővér

  • A hirdetés 726 napja lejárt

Több évtizedes múlttal rendelkező Berkeley Quandt PM Ltd. németországi ügyfelei részére keresünk tapasztalt, közepes német nyelvtudással rendelkező

ápolókat, beteg gondozókat, nővéreket.

Terület:
Hessen tartomány valamint további városok Németországban

Munkaidő:
Teljes munkaidő (40óra)

Kezdés:
Jelenetkezés és sikeres pályázat után heteken belül

Feladat:

  • Általános ápolói feladatok
  • Beteg gondozás

Elvárás:

  • Egészségügyi területen szerzett szakmai tapasztalat, végzettség.
  • Német nyelvtudás (közepes valamint alapszint)
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Állandó, bejelentett munkalehetőség hosszútávon
  • 1200-1500Euró kereseti lehetőség (tapasztalat, nyelvtudás, terület függvénye)
  • Utazási költségtérités
  • Díjmentes ügyintézés és segítség a külföldi elhelyezkedésben
  • Lehetőség nyelvtanfolyamra amennyiben szükséges

Jelentkés:
Jelentkezést egy aktuális, részletes, német nyelvű szakmai önéletrajzzal.

Helyek Külföld
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Külföldi munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német