www.cvonline.hu

Ápoló, Ausztria

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 981328

Lichtensteini partnercégünk keres hosszú távra ápolókat, diplomás nővéreket. A kiírt feltételeknek megfelelő jelentkezőket 1-2 héten belül elhelyezik.

Amit kínálunk:

  • Várható jövedelem (+ jogszabályban rögzített pótlékok: pl. vasárnapi-, veszélyességi-, éjszakai műszakpótlék)
  • diplomás nővérek esetén bruttó EUR 2.762 – 3.010  / hónap
  • ápolók esetén bruttó EUR 2.240 – 2.440 / hónap
  • Kezdés: azonnal
  • Lichtensteini 8 órás munkaviszony, túlóra lehetőség fennáll jogszabályi keretek között
  • Határozatlan idejű munkaszerződés megkötése kiutazás előtt
  • Szállás foglalásában segítségnyújtás

Elvárások:

  • erős társalgási szintű német nyelvtudás (B2)
  • szakápolói szakirányú végzettséget igazoló bizonyítvány,
  • min. 2 év friss szakmai tapasztalat
  • pontos, megbízható, tiszta munkavégzés, rendezett külső megjelenés
  • Saját autó a kiutazáshoz és munkába járáshoz előny.

Sikeres interjún való részvétel után a partnercégünk is felveszi telefonon keresztül a kapcsolatot a jelentkezővel, ezért fontos a német nyelvtudás.

Munkába állás időpontja, munkavégzés címe, szállás címe stb., mindig a lichtensteini munkáltatótól írásban érkező ajánlattal együtt kerül ismertetésre.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven, a tárgy mezőben a pozíció (ápoló) megadásával; informálódás céljából hívja a + 36 70 440 3598 telefonszámot!

Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...