www.cvonline.hu

AP SPECIALIST - SZÁLLÍTÓI SZÁMLAKÖNYVELŐ (5951)

  • A hirdetés 1378 napja lejárt

A Pannon-Work Munkaerő-kölcsönző és –közvetítő cég multinacionális megbízó partnere számára – veresegyházi munkavégzéssel - munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
AP Specialist
Szállítói számlakönyvelő
(részmunkaidő, napi 6 órás munkavégzés)

Feladatok:
•Szállítói számlák szkennelése, rögzítése/feltöltése, számlakellékek és rögzítés ellenőrzése
•A számlák nyomon követése, archiválása, fizetési feltételek ellenőrzése
•Más társosztályokkal való együttműködés a számlaproblémák megoldásában
•Szállítói egyeztetések, panaszok, észrevételek kezelése szóban és írásban angol nyelven,
•Jelentések készítése a számlák állapotáról és a kifizetésekről
•Közös mailbox kezelése
•Alkalmanként szállítási számlák könyvelése és nyomon követése, vállalatirányítási rendszerben teljes körű számlakönyvelés és kifizetés, problémamegoldás

Elvárások:
•Legalább középfokú pénzügyi, közgazdasági végzettség
•Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
•Magabiztos kommunikációs szintű angol nyelvtudás (angol nyelvű telefonok, e-mailek kezelése)
•Felhasználói szintű MS Office-ismeret
•Jó kommunikációs készség
•Elemző készség
•Más funkciókkal való együttműködési készség

Előny:
•Egyéb nyelvismeret
•Integrált vállalatirányítási rendszer (ERP) ismerete
•JD Edwards ismerete előny

Amit kínálunk:
•Hosszú távú munkalehetőség, versenyképes fizetés egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál.
•Modern munkakörnyezet, kedvezményes étkezési és sportolási lehetőség.
•Ingyenesen igénybe vehető céges buszok Budapest több pontjáról.

Munkavégzés helye:
Veresegyház (Bp-től 20 Km, céges buszok Budapest több pontjáról indulnak)

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „AP Specialist”
Érdeklődni a 06-1-279-06-24-es telefonszámon lehet.