www.cvonline.hu

AP SPECIALIST (6524)

  • A hirdetés 1163 napja lejárt

A Pannon-Work Munkaerő-kölcsönző és –közvetítő cég multinacionális megbízó partnere számára – veresegyházi munkavégzéssel - munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
AP Specialist
Szállítói számlakönyvelő

Feladatok:
•Szállítói számlák rögzítése, számlakellékek és rögzités ellenőrzése
•A számlák nyomon követése, fizetési feltételek ellenőrzése,
•Más funkciókkal való együttműködés a számlákkal kapcsolatban felmerülő problémák megoldásában
•Szállítói egyeztetések, panaszok, észrevételek kezelése, hiányzó számlák bekérése
•Jelentések készítése a számlák állapotáról és a kifizetésekről

Elvárások:
•Legalább középfokú pénzügyi, közgazdasági végzettség
•Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
•Legalább középfokú angol nyelvtudás
•MS Office ismerete
•Integrált vállalatirányítási rendszer (ERP) ismerete előny
•Jó kommunikációs készség
•Elemző készség, pontosság és precizitás
•Más funkciókkal való együttműködési készség

Amit kínálunk:
•Hosszú távú karrier- és fejlődési lehetőség, versenyképes fizetés egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál.
•Modern munkakörnyezet, kedvezményes étkezési és sportolási lehetőség.
•Ingyenesen igénybe vehető céges buszok Budapest több pontjáról.

Munkavégzés helye:
Veresegyház (Bp-től 20 Km, céges buszok az Örs vezér teréről és Újpest-Városközpontból indulnak. A munkavégzés helye pár hónap után Budapest XIII. kerület lesz.)

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „AP Specialist”
Érdeklődni a 06-1-381-10-48-as telefonszámon lehet.