www.cvonline.hu

AP Manager (Ref.szám: FE-1271)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2015.08.29.
Hirdetés azonosító: 952992

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (pénzügyi/számviteli területen), emellett mérlegképes könyvelői végzettség előny
  • Többéves tapasztalat számviteli (AP és/vagy főkönyvi területen)
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló EXCEL ismeret
  • SAP ismeret
  • Határozott fellépés, magabiztosság
  • Kiváló prezentációs készség
  • Kiváló kommunikációs készség, megbízhatóság, precizitás

Főbb feladatok:

  • Új számlázási folyamatok bevezetése
  • Számlázási folyamatok lekövetése, riportálása
  • Problémakezelés, problémamegoldás
  • Cash forcast a PO-k alapján
  • Adatszolgáltatás a főkönyvhöz
  • Kezeletlen számlák kezelése/kezeltetése
  • Elhatárolások kezelése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés, cafeteria, bónusz-rendszer, bejárás-támogatás, albérlet-, ill. letelepedési támogatás
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés lehetősége, stabil szakmai háttérrel és vezetői támogatással

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai cégcsoport 2010 óta működő Adminisztrációs és Könyvelési Központjához toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1271-es referenciaszámot a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő