www.cvonline.hu

AP KÖNYVELŐ

  • Company_icon Waberer's International Nyrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

A Waberer's International Nyrt., Európa vezető nemzetközi komplett kamionrakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében, és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén, az alábbi pozícióra keres munkatársat:

AP KÖNYVELŐ

Feladatok

  • Bejövő számlák alaki kellékeinek ellenőrzése a hatályos áfa és számviteli törvények alapján;
  • Szkennelt vagy e-számlaként beérkezett bizonylatok iktatása integrált vállalatirányítási rendszerben (SAP);
  • A beiktatott bizonylatok utalványozásra, tartalmi engedélyezésere történő elküldése SAP-n belül;
  • A beérkező számlák főkönyvi számokkal, áfa kódokkal történő ellátása iktatás során vagy utalványozást követően;
  • Részvétel a havi zárást előkészítő folyamatokban, ellenőrző riportok futtatása, esetleges javítások elvégzése, főkönyvelők munkájának támogatása.

Elvárások

  • Pénzügyi és/vagy számviteli szakügyintézői végzettség.
  • MS office (World, Excel) alapfokú ismerete.
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • Szakirányú főiskola és/vagy mérlegképes könyvelői végzettség;
  • Angol nyelvismeret.

Szükséges kompetenciák

  • Monotonitástűrés;
  • Csapatszellem;
  • Nagyfokú terhelhetőség;
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód;
  • Rugalmasság.

Amit a Waberer's kínál

  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Biztos munkaadói háttér.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű