www.cvonline.hu

AP KÖNYVELŐ (angol nyelvtudással)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 797689

Link megjelenítéseimages/editor/1357728473.jpg" border="0" alt="" />

Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert pénzügyi területre az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • A szállítói számlák kezelése, könyvelése
  • Jóváhagyások beállítása
  • Utalások elindítása
  • Folyamatos egyeztetés partnerekkel
  • Havi zárásban való részvétel
  • Kimutatások, riportok készítése

ELVÁRÁSOK

  • Szakirányú közép vagy felsőfokú pénzügyi-számviteli, vagy közgazdasági végzettség
  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • ERP rendszerben felhasználói tapasztalat
  • SAP alkalmazási tapasztalat előny
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Albérleti hozzájárulás
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Székesfehérvár környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: AP KÖNYVELŐ (angol nyelvtudással), Székesfehérvár környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: zita.sarkany.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése