www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.27.
 Hirdetés azonosító: 916390
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik, 2001-től mint Sanmina-SCI Magyarország Kft. Termékportfóliónk nagyon széles: az autóipar számára vezérlőegységekhez gyártunk elektronikai elemeket, illetve különböző multimédia-kontrollereket, ami közel ötven féle terméket jelent; a professzionális telekommunikációs eszközök, berendezések pedig több száz különböző terméket ölelnek fel. Vállalatunk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

AOI Tesztmérnök

Feladatok:

  • A termelési részleg részére  biztosítani a specifikált termékek előállítására alkalmas tesztberendezéseket
  • A kapcsolódó munkautasítások alapján kiképezni és vizsgáztatni a területre beosztott  munkatársakat.
  • Beszállítótól vagy Vevőtől érkező teszt berendezések, -adapterek átvételi folyamatának elvégzése, a kapcsolódó átvételi folyamatnak megfelelően.
  • Teszterek objektív minősítésére alkalmas adatok megszerzése és rendszerezése a vevő és a társosztályok részére, különös tekintettel  a KPI-ban meghatározott értékekre.
  •  Felelőségi körébe tartozó berendezések tervszerű karbantartási feladatainak meghatározása..
  • A felelőségi körébe tartozó berendezések kalibrációjának megszervezése, felelős továbbá a kalibráció eredményének elfogadásáért.
  • Hatékonyságnövelő eljárások keresése,  bevezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 év elektronikai gyártó cégnél hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office és riportok ismerete
  • Programozásban szerzett tapasztalat (C,C++, Visual C, JAVA )
  • ICT, FCT berendezések ismerete
  • Mérőrendszerek, kalibrációs eljárások ismerete
  • Önálló munkavégzésre való hajlam
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Csapatjáték

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő email címre: E-mail cím megjelenítése