www.cvonline.hu

AOI programozó

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 997317

Flex állások

A Flextronics International Kft. Zalai automotiv gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Automata Optikai Ellenőrző (AOI) gépek programozása: új programok készítése, a meglévő programok fejlesztése, optimalizálása
  • AOI folyamatot érintő eljárások, munkautasítások készítése, frissítése
  • AOI berendezések minősítése / kiértékelése
  • Új termékek bevezetése

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség (főiskola vagy egyetem)
  • Minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előny:

  • SMT területen szerzett tapasztalat
  • CAD rendszerekben való jártasság