www.cvonline.hu

AOI PROGRAMOZÓ

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 909325

Flex állások

A Flextronics International Kft. zalai gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Automata Optikai Ellenőrző (AOI) gépek programozása: új programok készítése, a meglévő programok fejlesztése, optimalizálása
  • AOI folyamatot érintő eljárások, munkautasítások készítése, frissítése
  • AOI berendezések minősítése / kiértékelése
  • Új termékek bevezetése

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség (főiskola vagy egyetem)
  • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Vi AOI programozási ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előny:

  • SMT területen szerzett tapasztalat
  • CAD rendszerekben való jártasság

Jelentkezés/További információ:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, adja le önéletrajzát és vezetőjének írásos engedélyét a Személyzeti Osztályon, vagy kattintson a Jelentkezés gombra.