www.cvonline.hu

(AOI) Folyamatmérnök

  • A hirdetés 645 napja lejárt

Megbízónk egy német autóipari beszállító vállalat, amely az SMT gyártás területén tevékenykedik. 650 fős csapata számos jól ismeret nagy autómárkához beszállít. Sikerüket az egyedi gyártási megoldásaiknak és gyors problémamegoldó képességüknek köszönhetik. Jelenleg bővülő csapatukba keresünk (AOI) folyamatmérnököt.

Feladatok:

  • A gyártásban levő optikai ellenőrző berendezések (AOI-k) programozása
  • Működésük felügyelete
  • Karbantartásuk, hibaelhárításuk illetve ezek felügyelete
  • Folyamatjavítás a termelési terület szakembereivel együttműködve

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (gépész-, villamos- vagy mechatronikai mérnöki illetve ezekkel egyenértékű diploma)
  • Angol és/ vagy német nyelvismeret
  • AOI-berendezések és gyártási folyamatok ismerete idevágó szakmai tapasztalatokon és tanulmányokon keresztül
  • Megbízható, precíz munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
  • Jó kommunikációs képességek
  • MS Office alkalmazások ismerete

Előny:

  • Szakmai tapasztalat hasonló területen
  • NC programozási gyakorlat
  • Autóipari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Dinamikus nemzetközi csapatban való munkavégzés.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Budapest vonzáskörzete (új M0-ás mellett, XVII. kerület mellett)

Részleg

Mérnökség (AOI)

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol