www.cvonline.hu
AOI folyamatmérnök (Referenciaszám: PJ4153)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.06.04.
Jelentkezési határidő: 2016.06.09.
Hirdetés azonosító: 1010714
lejárt

Ügyfelünk elektronikai autóipari gyártás területén tevékenykedő, hazánkban több mint 20 éve jelen lévő vállalat. Növekvő mérnökségi csapatukba keresnek jelöltet az alábbi pozícióba:

AOI mérnök

Feladatai:
gyártásban lévő optikai ellenőrző berendezések programozás
a berendezések karbantartása
- munkautasítások írása, leoktatása

- folyamatjavítás a termelési terület szakembereivel együttműködve

- hibaszám csökkentése

- design javaslatok megtétele a hibaszám csökkentése érdekében

Elvárások:
- Gépész-, villamos-vagy mechatronikai mérnöki diploma

- kommunikációképes angol vagy német nyelvismeret
- AOI berendezések és gyártási folyamatok ismerete

Munkavégzés helye: Budapest

Ügyfelünk versenyképes bérezést, nemzetközi projektekben történő részvétel lehetőségét és jó csapatlégkört nyújt leendő munkatársának.

Kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgymezőben a referenciaszám megjelölésével Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Pest