www.cvonline.hu
Anyagvizsgáló (Referencia szám: PJ 3683)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.07.10.
Jelentkezési határidő: 2015.07.11.
Hirdetés azonosító: 943669
lejárt

Miskolci multinacionális partnercégünk csapatába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Anyagvizsgáló

Feladatok:
-Hegesztések ellenőrzése, átvétele és dokumentálása
-Technológiai utasítások, szabványok ismerete és alkalmazása
-Munkavégzés bizonylatainak kezelése
-Javítás és gyártás területen minőségirányítási feladatok ellátása

Elvárások:
-Középfokú műszaki végzettség vagy érettségi
-Precíz, megbízható munkavégzés
-2-3 műszakos munkarend vállalása
-Alap szintű számítógépes ismeretek
-VT,PT,UT,MT tanúsítványok

Előnyt jelent:
-MEO területen szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
-Versenyképes bérezés
-Béren kívüli juttatások
-Kedvező beutazási támogatás
-Hosszú távú munkalehetőség

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Gönczi Barbara kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.