www.cvonline.hu

Anyagvizsgáló Pest megyében

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2016.11.20.
Hirdetés azonosító: 1044998

Pest megyében működő partnercégünk Anyagvizsgálót keres saját üzemébe.

Feladatok:

A gyártás során elkészült termék roncsolás mentes gyártásközi
és végellenőrzési feladatának elvégzése és kiértékelése
Vizsgálati jegyzőkönyvek elkészítése az elvégzett ellenőrzésekről
Eltérésjelentők elkészítése és lerendezése

Elvárások:

2-es szintű, érvényes EN ISO 9712 anyagvizsgáló tanúsítvány
(VT, PT)
1-3 év releváns szakmai tapasztalat
Több műszakos műszakrend vállalása
Mobilitás – delegáció vállalása

Amit kínálunk:

Stabil hosszútávú munkalehetőséget kínálunk, versenyképes fizetéssel, és folyamatos szakmai fejlődéssel!

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a